Sukces na Konkursie Wiedzy Informatycznej

Wygrana w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP we Wrocławiu

Etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP odbył się 26 lutego 2021 r. w siedzibie Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP we Wrocławiu i zakończył się wygraną ucznia ze Szkoły Branżowej w Dolnośląskim Zespole Szkół w Karpaczu.
Kacper Chudzik z klasy 1B, który reprezentował OSiW w Mysłakowicach, pokonał 8 rywali z jednostek organizacyjnych z Ząbkowic Śląskich, Góry, Bolesławca, Polkowic, Ziębic i Trzebnicy.

Celem tegorocznych zawodów było sprawdzenie poziomu wiedzy informatycznej uczestników i motywowanie do rozwijania zainteresowań informatyczno-multimedialnych.
Kacper wykonał stronę internetową swojej przyszłej firmy, wraz z projektem graficznym szyldu reklamowego i prezentacją działalności przedsiębiorstwa.
Każdy z uczestników omówił, w trakcie zawodów, swoje prace ze specjalistą z zakresu informatyki – przedstawicielem DWK OHP z Wrocławia.

Jednocześnie nasz zwycięzca dostał się do etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej i będzie reprezentował Dolny Śląsk w czerwcu w Tarnowie.